Ako dostať do interiéru viac svetla? Guardian Glass predstavuje novinky

Spoločnosť Guardian Glass predstavuje nový prírastok do svojho radu protislnečných skiel eXtra Selective: Guardian SunGuard® SNX 60. Sklo SNX 60 je ideálne na použitie na komerčné fasády, ktoré vyžadujú vysoký výkon, energetickú účinnosť a lepšiu estetiku.

Guardian Glass predstavuje Guardian SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra

Nové sklo SunGuard® SNX 60 ponúka vysoko žiaduci a trvalo neutrálny priehľadný vzhľad. Bolo vyvinuté s cieľom poskytovať optimálnu estetiku a technický výkon na plavenom skle Guardian ExtraClear® – k dispozícii ako SunGuard® SNX 60, aj na plavenom skle s nízkym obsahom železa Guardian UltraClear™ – k dispozícii ako SunGuard® SNX 60 Ultra.

Nicolas Gouzou, produktový manažér spoločnosti Guardian Glass, povedal: „Sklo SunGuard® SNX 60 predstavuje prvý z novej generácie trojitých postriebrených produktov, charakterizovaných zlepšenou estetikou a farbou bez ohľadu na uhol pohľadu. Uvedenie ďalších produktov z tohto radu predpokladáme už v blízkej budúcnosti.“

SunGuard® SNX 60 trojité protislnečné sklo

SunGuard® SNX 60 je trojité postriebrené protislnečné sklo, ktoré prepúšťa 60 % denného svetla a len 29 % slnečného tepla – ide o produkt s jednou z najvyšších selektivít (pomer priepustnosti svetla a slnečného tepla), aktuálne dostupných v segmente. Môže pomôcť znížiť energetické náklady budovy tým, že znižuje potrebu umelého osvetlenia a klimatizácie, a zároveň dodáva presklenej fasáde dômyselnejší vzhľad. Vďaka hodnote U = 1,0 W/m2K okrem toho poskytuje veľmi vysokú úroveň tepelnej izolácie, čo môže prispieť k zníženiu nákladov na vykurovanie v chladnejších obdobiach.

Nové sklo SunGuard® SNX 60 je k dispozícii v žíhanej aj tepelne opracovateľnej verzii. Môže sa dodávať aj na vrstvenom skle na použitia, vyžadujúce vyššiu bezpečnosť, zabezpečenie alebo akustické vlastnosti.

Spoločnosť Guardian Glass je hlavnou obchodnou jednotkou skupiny Guardian Industries Corp. Viac informácií nájdete na adrese www.guardianglass.com.

Guardian Glass

Guardian Glass predstavuje SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra: vysoký výkon a zdokonalená estetika

(Fotografia Martin Argyroglo for Guardian Industries Corp., GRDPR141)


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu