Tefal prichádza s novým polievkovarom My Daily Soup (BL542)

Už je tomu skutočne dávno, čo sa polievky považovali za jedlo chudobných. Dnes už sa nájde málokto, kto by sa bez nej obišiel pri každodennom obede, alebo by si ju nedoprial k rýchlej večeri. Teplá výdatná polievka zasýti a prehreje zvlášť v sychravých dňoch. Čím ďalej väčšiu obľubu si získavajú v slovenských domácnostiach krémové polievky. Existuje nespočetné množstvo osvedčených receptov, ale až značka TEFAL im dokázala dodať to najdôležitejšie: Rýchlu prípravu a istotu perfektnej chuti. S novým polievkovarom My Daily Soup (BL542) si môže pripraviť polievku naozaj každý, a navyše úplne podľa svojej chuti. Stačí pridať obľúbené ingrediencie a pochúťka je na svete za pár minút. Sami sme sa o fungovaní tohoto prístroja mohli presvedčiť při inom produkte rovnakého typu, len o niečo staršieho dáta.

Tefal My Daily Soup

Kúzlu prípravy domácich polievok v polievkovači Tefal My Daily Soup ľahko prepadnete. K vybranej zelenine, zemiakom či hubám stačí pridať vaše obľúbené ingrediencie a do tridsiatich minút máte bez nekonečného miešania, mixovania a pasírovania luxusnú paradajkovú, mrkvovú, tekvicovú, brokolicovú či šampiňónovú polievku na stole. Navyše ju môžete servírovať priamo z nádoby – vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu je to naozaj pohodlné. S tromi predvolenými programami pripravíte krémovú polievku, polievku s kúskami, ale tiež studené smoothie. Všetky tieto programy možno navoliť na prehľadnom ovládacom paneli s digitálnym displejom, a to vrátane funkcie automatického čistenia. Dokonale izolovaný povrch polievkovaru zaistí bezpečnosť pri príprave pokrmov od začiatku až do konca! S objemom 1,2 l uspokojíte celú rodinu, prípadne si môžete polievku pripraviť iba pre seba, do zásoby.

Odporúčaná maloobchodná predajná cena je 2 299 Sk / 87,90 euro.

Krémová syrová polievka s cuketou

Pre 4 osoby potrebujete:

  • 600 g cukety nakrájané na kocky,
  • 60 g nakrájanej cibule,
  • 100 g plnotučného krémového syra,
  • 2 lyžice nasekaného čerstvého estragónu,
  • 400 ml vody,
  • soľ a čerstvo namleté ​​korenie

Do prístroja dajte cibuľu, krémový syr, cuketu, 1 lyžicu estragónu a vodu. Pridajte soľ. Polievkovač zaklopte a vyberte program krémová polievka. Po dokončení procesu varenia nalejte polievku do misiek, posypte zvyškom estragónu a čerstvo mletým korením. Nič viac nie je nutné.

Tip: podávajte posypané štipkou čili


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu