Ešte lepší robot Rowenta: novinka X-Plorer medzi vysávačmi

Spojenie automatizácie robotického vysávača s výnimočne vysokým sacím výkonom klasického vysavača – to je špičková kombinácia, ktorá patrí medzi technicky najmodernejšie robotické vysávače značiek Rowenta. Novinka X-Plorer Serie 95 je opäť krokom dopredu a zastaví sa naozaj na malú chvíľu, keď potrebuje dobiť…

Robotické vysávače z radov Rowenta X-Plorer Serie 95 sa svojimi výkonmi dostávajú na absolútnu špičku v portfóliu značiek. Vďaka obzvlášť silnému a tichému bezkartáčovému BLDC motoru pracuje s až 12 000 Pa s bežným upratovaním, ktorý ponúka profesionálnu službu, ktorú získate bez námahy. Poteší vás vyspelá technológia pre ultraľahké navigácie, keď pracuje kamera a laser súčasne. Ďalej trvalé mapovanie a individuálne nastavenia pre sťahovanie, vrátane no-go zóny.

Moderne, čiže aj cez aplikáciu

K vysávaču je navrhnutá bezplatná aplikácia, pre Android i iOS, s ktorou vysávač rovno nastaviť, nastaviť mapovanie, alebo upratovanie naplánovať na dobu, kedy vám to najviac vyhovuje. Prísť do upratanej domácnosti po náročnom dni, alebo rýchlo upratať pred nečakanou návštevou – k tomu budete potrebovať pohnúť jedným prstom, a to v priestore aplikácie. A vlastne ani to nebude potrebovať, aplikácia je presne kompatibilná s hlasovými asistenciami: Alexou od Amazonu či Google Assistantem.

Hi-tech robotické vysavače X-Plorer Serie 95 sú po novom 4v1 pre vaše upratovanie: obojstranné kartáče sa starajú o rohy a okraje, tri prostredné kefy (kefa so štetinami a silikónom na zvieraciu srsť, silikónová kefa na zachytenie dlhých vlasov, chlpatá kefa na jemné častice) zaisťujú upratovanie na všetkých povrchoch a naplnenie potrieb pri vysávaní, motor BLDC umožňuje vysávanie aj tých najmenších omrviniek a elektronický mop Smart Aqua Force umožňuje pri vysávaní rovno umývať. Vďaka elektrickému ovládaniu umývania vysávač rospozná koberec a automaticky zastaví prietok vody. Priamo v aplikácii môžete vyberať až zo štyroch režimov použitia – Eco, Standard, High alebo po novom Boost, funkcia automatického intenzívneho výkonu.

Vysávač automaticky dokáže úroveň výkonu pre hĺbkové umývanie behúňov a kobercov. Rýchlo si poradíme aj so zaschnutými nečistotami vďaka režimu Scrubbing mode, kedy robot imituje pohyby klasického mopu. Po novom je možné nastaviť v aplikácii upratovanie až pre 4 poschodia – nechajte robota, aby sa postaral o celú vašu domácnosť. Dôkladné upratovanie robotický vysávač zvládne s vylepšenou technológiou tichého chodu len pri 60 dB (A), pri spoločných rodinných chvíľach vás nebude nič rušiť. X-Plorer Serie 95 sa nabíja v dokovacej stanici vďaka Lítium-iónovej batérii dokáže upratovať až 225 minút bez prerušenia. S robotickým vysávačom X-Plorer Serie 95 máte absolútny dohľad nad precíznym upratovaním svojho domova.

Modely vysávačov

Vysávač Rowenta robotický

Rowenta X-Plorer Serie 95 Total Care (RR7987) je optimálnou voľbou pre všetky domácnosti s alergikmi! Disponuje navyše špeciálnym protialergénnym mopom a vysoko efektívnym filtrom, ktorý odstráni až 99,97% prachových častíc a alergénov! Odporúčaná cena je 18 999 CZK / 699 EUR / 269 990 HUF.

Vysávač Rowenta robotický

Rowenta X-Plorer Serie 95 Animal (RR7975) zachráni domácnosť so zvieratkami! S kompletnou výbavou – vysoko efektívna kefa Animal Turbo Brush a mop Animal Scrub – si poradí so všetkým zvieracím neporiadkom. Všetci majiteľa domácich maznáčikov zaručene poteší aj jednoduchá výmena vysoko výkonného filtra. Odporúčaná cena je 18 999 CZK / 699 EUR / 269 990


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu