Poriadok v kuchyni a stohovateľné hrnce WMF Fusiontec Compact

Hrnce WMF Fusiontec Compact do vašej kuchyne vnesú poriadok a systém. Tento riad svojim praktickým stohovateľným dizajnom šetrí cenné úložné miesto, ktorého v kuchynskej linke nie je nikdy nazvyš.

WMF hrnce

Čoraz známejšia značka WMF

Jedinečný materiál hrncov WMF Fusiontec robí z varenia nevšedný zážitok. Keramické vrstvy, z ktorých sú hrnce WMF Fusiontec zložené, prešli počas výroby procesom pálenia a tvrdenia, vytvoril sa tak takmer nezničiteľný materiál, ktorý významne predlžuje životnosť produktov.

Tento supermateriál disponuje mnohými prvotriednymi vlastnosťami od hladkého povrchu odolného proti poškriabaniu, cez možnosť varenia s nízkym obsahom tuku, až po ľahké čistenie. Hrnce sú perfektným vodičom tepla, zaistia, aby vaše pokrmy boli rovnomerne prepečené a svojou schopnosťou tepelnej akumulácie ich dlho udržia pripravené na servírovanie. Rad hrncov Fusiontec Compact dopĺňajú praktické pokrievky, ktoré rovnako ako hrnce zaisťujú vďaka svojmu ergonomickému dizajnu aj maximálne pohodlie pri používaní. Hrnce WMF Fusiontec Compact sú vhodné pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukčných, a zároveň sú vhodné na umývanie v umývačke.

Odkiaľ pochádza značka WMF a v krátkosti z histórie

WMF je nemecká prémiová značka kovového a iného riadu do profesionálnej aj domácej kuchyne. Na trhu pôsobí od roku 1853 a v domácom Nemecku sa pýši dobrým renomé aj oceneniami. Pýši sa dokonca piatimi stovkami rôznych ocenení v Nemecku ako aj v iných krajinách za dizajn, prípadne využiteľnosť. V posledných rokoch je vidieť výraznejší prienik aj na slovenský trh, kde sa značka prezentuje najvýraznejšie sortimentom nožov, hrncov, no do portfólia zahŕňame aj príbory, sortiment výrobkov k stolovaniu, kuchynského náčinia, ako aj spotrebičov.

Podrobnosti aj na wmf.cz


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu