Rio Mare prichádza s novinkou tuniakových filetov v skle

Novinka v obchodoch: Do škály prémiových produktov Rio Mare sa tento rok pridáva starostlivo vybraný filet z tuniaka v sklenenom obale. Tohtoročná novinka sa stáva vhodnou voľbou k rýchlemu obedu či večeri pre každého, a to predovšetkým pre svoju kompaktnú porciu kvalitnej ryby.

tuniak jedlo

Praktické balenie

Vďaka rýdzej podobe tuniaka môžete poctivé steaky zakomponovať do každého jedla ako hlavný zdroj bielkovín. Balenie obsahuje poctivý kus chutného tuniaka, ktorý ľahko zaradíte do svojho jedálnička. Pretože v momente, keď vyskúšate akýkoľvek z nových variantov, budete tuniakové filety pridávať k akejkoľvek prílohe.

Pre vaše telo len to najlepšie

Rio Mare si dlhodobo zakladá na prísnom výbere svojich zdrojov a inak to nie je ani v prípade tohtoročnej novinky. S tuniakovými filetmi budete mať stopercentnú istotu kvality. Po otvorení pohára budete mať pred sebou vždy rybu, ktorá bola dôkladne a ručne vybraná výlučne z overených zdrojov. Doprajte si prémiové jedlo, za ktoré sa vám vaše telo jednoznačne odvďačí. Pokiaľ ide totiž o vaše zdravie a spokojnosť, kompromisy v kvalite rozhodne nie sú na mieste.

Vyskúšajte všetky tri príchute

Okrem základného tuniakového filetu v olivovom oleji do portfólia pribudla i pikantná verzia s čili papričkami alebo svieža príchuť limetky so zázvorom. Vyskúšajte všetky tri a nájdete si tú svoju obľúbenú!


riomare tuniak v skle

1. FILETY Z TUNIAKA V OLIVOVOM OLEJI

TÁ PRAVÁ PORCIA PRÁVE PRE VÁS!

Základné tuniakové filety Rio Mare sú naložené vo výberovom olivovom oleji, ktorý im dodáva typicky taliansku chuť. Sú ideálne v kombinácii s grilovanou, pečenou alebo napríklad i vyprážanou zeleninou!

2. FILETY Z TUNIAKA V OLIVOVOM OLEJI S ČILI

TÁ PRAVÁ PORCIA PRÁVE PRE VÁS!

Lahodné filety tuniaka Rio Mare v olivovom oleji sú ochutené talianskou čili papričkou. Vďaka pôsobeniu ochuteného olivového oleja preniká aróma a ľahko štipľavá chuť do všetkých kúskov poctivých kusov mäsa. Vychutnať si môžete pokrm doplnený avokádom alebo klasickou talianskou mozzarellou – okamžite sa ocitnete v stredomorskej atmosfére letnej dovolenky!

3. FILETY Z TUNIAKA V OLIVOVOM OLEJI S LIMETKOU A ZÁZVOROM

TÁ PRAVÁ PORCIA PRÁVE PRE VÁS!

Pre fanúšikov robustných tuniakových filetov Rio Mare sú pripravené špeciálne kúsky naložené v olivovom oleji s nadrobno nasekaným zázvorom a limetkou. Svieža a pritom jemne pikantná chuť vás prekvapí a perfektne naladí na pokrm doplnený napríklad čerstvým šošovicovým šalátom.


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu