Potrebujete ochrániť váš dom pred nepríjemným slnečným žiarením?

Žalúzie, ktoré postupne nahradili na našich oknách tradičné závesy, sa vďaka svojej funkčnosti a ľahkému použitiu stali neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Pomáhajú chrániť interiér pred vysokými horúčavami a tak aj celú konštrukciu stavby. Toto inteligentné zariadenie však môžete použiť aj na vašej záhrade.

žalúzie

Spoločnosť Profirol týmito inteligentnými doplnkami pomáha svojim klientom chrániť ich  domácnosti pred nechceným slnečným žiarením a zdobiť interiér a exteriér dokonalou tieniacou technikou už niekoľko rokov. Široký sortiment systémov na ochranu pred slnečným žiarení tvoria v jeho ponuke kvalitné vonkajšie žalúzie, pergoly, látkové rolety alebo iné interiérové a exteriérové tienenie. Stačí si len vybrať.

Skúste tienenie pomocou moderných vonkajších žalúzii

Vonkajšie žalúzie sú typom ochrany pred slnkom, ktorá sa líši od klasických žalúzií tým, že sa používajú a inštalujú mimo interiér. V skutočnosti sú to horizontálne žalúzie so zosilnenými a špeciálne tvarovanými lamelami s LDPE tesnením, odolné voči agresívnym environmentálnym prejavom, ako je vietor, slnko, krupobitie, sneh a iné. Je možné si ich vybrať v rôznom prevedení a dizajne, všetko podľa želania klienta a špecifických kritérií jeho domu.

Postarajú sa o potrebný komfort a pohodlie

Špeciálne vonkajšie žalúzie si môže na želanie zákazník vybrať v požadovanej farbe. Sú ovládané v mechanickej a automatickej verzii, všetko podľa želania a komfortu klienta. Poskytujú účinnú ochranu pred slnečným žiarením. Zároveň neprispievajú k vytváraniu takzvaného skleníkového efektu, keď sa medzi sklom a žalúziami tvorí kondenzácia, ktorá môže v podobe plesní ohroziť celú konštrukciu a okolie okien, ale aj vaše zdravie.

Tienenie pomocou tejto techniky vytvára v interiéri príjemné vnútorné prostredie a má priaznivý vplyv na výkon ľudí. Môžete si s jeho pomocou znížiť aj náklady na klimatizáciu a v zime zasa na vykurovanie. V závislosti od spôsobu a miesta aplikácie sa môžu deliť žalúzie, rolety alebo pergoly na niekoľko typov. Odlišnosť sa ale väčšinou prejaví iba po vizuálnej stránke, pričom princíp ich činnosti je stále rovnaký. Poskytujú dobrú zvukovú izoláciu a vytvárajú vo vašom dome potrebné súkromie.

Stačí si zvoliť správny typ, vytvoriť požiadavku, na základe ktorej dostanete ponuku. Potom vykonajú odborníci obhliadku a na základe objednávky všetko potrebné na danom mieste inštalujú. Netreba sa toho obávať a do dobrého tienenia interiéru alebo exteriéru investovať. Je to tá najlepšia investícia, s ktorou budete spokojní mnoho rokov.

Zdroj obrázka: Petair/Shutterstock.com


Zavřít reklamu
Zavřít reklamu